Kontakt: +48 733 240 763     rejestracja@evimed.com.pl    •    czynne: pon - pt 9.00 - 20.00 sob nieczynne


Dr n. med. Małgorzata Magda Marcinkiewicz

dermatolog-wenerolog

Przyjmuje: środa (15.00-17.00)

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego oraz Studiów Doktoranckich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Przez wiele lat związana z Kliniką Dermatologii i Wenerologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2017 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych. W 2012 roku została stypendystką prestiżowego Stypendium Otto-Braun-Falco.

Poza diagnostyką i leczeniem chorób skóry (m.in. trądziku pospolitego i jego powikłań, trądziku różowatego, kontaktowych zapaleń skóry, łuszczycy, a także różnych odmian łysienia) Dr Marcinkiewicz od kilku lat specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Doświadczenie i umiejętności w tej dziedzinie zdobywała na licznych kursach i szkoleniach certyfikowanych m.in. przez Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging.

Dr Małgorzata Marcinkiewicz przynależy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Trichoscopy Society.

Dermatologia stała się moją pasją wiele lat temu. W codziennej praktyce cenię partnerską relację z pacjentem i dążę do osiągnięcia najlepszych możliwych rezultatów terapii. Po godzinach relaksuję się przy latynoamerykańskich rytmach tańcząc zumbę.