Kontakt: +48 733 240 763     rejestracja@evimed.com.pl    •    czynne: pon - pt 9.00 - 20.00 sob nieczynne


Dr n. med. Monika Szymańska

ginekolog, endokrynolog

Przyjmuje: środa (10.00-14.00)

Doktor nauk medycznych, specjalista ginekologii i położnictwa (specjalizacja w 2009 roku) oraz specjalista endokrynologii (2014). Lekarz z ponad 16-letnim doświadczeniem, które zdobywała w I Klinice Położnictwa i Ginekologii przy Pl. Starynkiewicza w Warszawie pracując na oddziale położniczym, endokrynologicznym oraz w specjalistycznej Poradni Leczenia Niepłodności.

Autorka licznych prac dotyczących endokrynologii ginekologicznej i niepłodności prezentowanych i publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Członek Europejskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.

Zajmuje się: diagnostyką i leczeniem pacjentek z zaburzeniami hormonalnymi, ginekologicznymi oraz problematyką niepłodności małżeńskiej. Prowadzi pacjentki z zespołem policystycznych jajników, hirsutyzmem, zaburzeniami miesiączkowania związanymi z chorobami przewlekłymi (jadłowstręt psychiczny, insulinooproność, choroby tarczycy …), z chorobami przysadki mózgowej i nieprawidłowym działaniem osi podwzgórzowo-przysadkowo-jajnikowej: (hiperprolaktynemia, gruczolaki przysadki, akromegalia), z chorobami tarczycy (choroba Hashimoto, wole guzkowe). Zajmuje się pacjentkami w ciąży powikłanej zaburzeniami hormonalnymi – cukrzycą, chorobami tarczycy, nadnerczy, przysadki oraz z poronieniami nawykowymi.

Prowadzi konsultacje w języku polskim i angielskim.