Kontakt: +48 733 240 763     rejestracja@evimed.com.pl    •    czynne: pon - pt 9.00 - 20.00 sob nieczynne


Dr Agnieszka Serwacka

nefrolog, internista, transplantolog

Przyjmuje: czwartek (15.30-20.00)

W swojej praktyce nefrologicznej i transplantacyjnej staram się całościowo podchodzić do problemu klinicznego, stawiać właściwą diagnozę i stosować optymalną terapię.

Wykształcenie

• Studia medyczne – Akademia Medyczna w Warszawie, I Wydział Lekarski
• Tytuł lekarza medycyny i prawo wykonywania zawodu na terenie Rzeczpospolitej Polskiej (od 1996r.).
• Tytuł specjalisty II stopnia z Chorób Wewnętrznych (2005r.)
• Tytuł specjalisty Nefrologa (2008r.)
• Tytuł specjalisty Transplantologa Klinicznego  (2012r.)

Praktyka kliniczna

Starszy asystent w Klinice Chorób Wewnętrznych, Nefrologii i Transplantologii ze Stacją Dializ CSK MSW w Warszawie

Konsultacje z zakresu nefrologii, transplantologii i chorób wewnętrznych:

• powikłane i niepowikłane zakażenia układu moczowego,

• pierwotne i wtórne kłębuszkowe zapalenia nerek

• gwałtownie postępujące kłębuszkowe zapalenia nerek

• przewlekła choroba nerek

• ostre uszkodzenie nerek

• nadciśnienie tętnicze u pacjentów z przewlekłą chorobą nerek

• uszkodzenie nerek w przebiegu chorób układowych, tkanki łącznej i chorób hematologicznych

• diagnostyka zaburzeń metabolicznych w kamicy moczowej.

Opinie z portalu „znanylekarz.pl”:

Naprawdę dobry lekarz. W końcu ktoś, kto nie zlekceważył moich problemów i szukał rozwiązania. Wszystko mi wytłumaczyła, zbadała, powiedziała co robić dalej, a do tego po prostu przemiła osoba. Polecam 😉

 

Wspaniały lekarz, dokładna i cierpliwa. Postawiła trafną diagnozę i rozwiała wszelkie moje wątpliwości. Polecam z czystym sumieniem.

 

Dzisiaj po raz kolejny miałem przyjemność spotkać wspaniałą p. dr. Serwacką. Była to wizyta kontrolna, poszpitalna. Pani doktor ma wyjątkową osobowość, serdeczność, spokój i bardzo rzetelną wiedzę, którą w wyjątkowy sposób umie przekazać pacjentowi. Mam wielkie szczęście ze spotkałem takiego lekarza, który umie spokojnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości i postawić właściwą diagnozę.
Wystawiam najwyższą ocenę i polecam panią doktor. JG.

 

Pani doktor jako pierwsza ze wszystkich lekarzy, u których byłam przez okres 4 lat, zaproponowała pewne rozwiązanie mojego problemu. Bardzo polecam 🙂

 

Byłam u Pani doktor pierwszy raz. Ciepła i serdeczna, szczegółowo informuje i wyjaśnia, uzyskałam również pisemną diagnozę dla lekarza prowadzącego.

 

Pani Agnieszka bardzo precyzyjnie i szczegółowo wyjaśniła mi wątpliwości dotyczące postawionej diagnozy (guz nerki) i pomogła w podjęciu decyzji dotyczącej operacji. Miła, sympatyczna z dużą wiedzą. Potrafi przekazać pacjentowi szczegóły w prostych zrozumiałych dla każdego słowach. Oby jak najwięcej takich ludzi w służbie zdrowia Polecam bardzo, bardzo.

 

Lekarka z powołania, ciepła, serdeczna. Dokładnie tłumaczy wszelkie zagadnienia, jest zainteresowana pacjentem. Podchodzi holistycznie do pacjenta i jego problemów. Polecam

 

Nigdy jeszcze nie uzyskałem tak szczegółowych informacji i wyjaśnień oraz pisemnej diagnozy i zaleceń. Wszystko to w przemiłej atmosferze. Sama przychodnia wspaniała i ciepło urządzona

 

Polecam !!!!! Pani doktor Agnieszka Serwacka podchodzi do problemu bardzo skrupulatnie ,oraz ma dużo empatii dla pacjenta .Polecam !!!!!!

 

serdeczna i miła Pani doktor, bardzo dokładnie wyjaśniła wszystko i odpowiedziała wyczerpująco na nurtujące mnie pytania, bardzo polecam

 

Wizyta na szóstkę! Ciepłe przyjęcie, konkrety, sympatyczna i nieraz zabawna dyskusja! Serdecznie polecam Panią Doktor każdemu!

 

Bardzo dobra Pani Doktor. Miła i z poszanowaniem traktuje pacjenta. Godnie polecam. Jestem zadowolona z wizyty.

 

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Z ogromną wiedzą i kompetencjami. Solidna, ludzka i z podejściem do drugiego człowieka.

 

Z czystym sumieniem mogę polecić, to naprawdę lekarz z prawdziwego powołania. Pani doktor zawsze uśmiechnięta, miła i sympatyczna. Dokładnie i szczegółowo tłumaczy chorobę i cel leczenia, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Polecam naprawdę świetny nefrolog. Ania

 

Konsultacja przebiegła w przemiłej atmosferze. Pani doktor udzieliła wskazówek jak postępować ze schorzeniem, wszystko dokładnie omówiła i wytłumaczyła. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Z czystym sercem lekarz godny polecenia. Janusz Kapturski

 

polecam… bardzo doby fachowiec a przede wszystkim dobry człowiek- pomaga bezinteresownie i leczy. dzięki Doktor Agnieszce wiem w końcu co mi jest i mogę podjąć leczenie by zajść w ciąże. bardzo Jej dziękuję i polecam każdemu takiego lekarza.

 

Serdecznie polecam Panią Doktor ponieważ jest przede wszystkim kompetentną specjalistką!A dodatkowo jest przemiłą, ciepłą i pełną energii osobą:) W zrozumiały sposób potrafi wszystko wytłumaczyć i pokierować. Dawno nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza. Oby więcej takich lekarzy!!

 

Anioł a nie lekarz. Pełne oddanie, zrozumienie, genialna wiedza a najważniejsze chęć pomocy, wysłuchania. Opieka nie tylko medyczna ale również nieprzeciętne wsparcie psychiczne. Dziękuję

 

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczyła i odpowiedziała na każde moje pytanie.

 

Polecam. Bardzo dokładna, sympatyczna lekarz. Pani doktor podczas wizyty nie spieszy się analizuje badania, wyniki, itp. przede wszystkim wszystko dokładnie jasno tłumaczy, planuje leczenie, kontrolne badania. Z całego serca polecam tak przemiłą lekarz z powołania 🙂

 

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor przemiła i konkretna. Od razu miała pomysł na leczenie. Mam nadzieję że pomoże. Dodam że temat konsultowałam z wieloma lekarzami.

 

Bardzo przyjemna atmosfera w czasie wizyty. Pani doktor miła, uśmiechnięta, a przede wszystkim kompetentna. Bardzo dokładnie czyta wyniki badań, analizuje i wszystko tłumaczy. Podpowiada co dalej należy robić, do jakiego lekarza udać się i jakie dodatkowe badania wykonać, aby zdiagnozować przyczynę dolegliwości. Polecam!!!

 

Świetny Lekarz , rzeczowo i miło wytłumaczyła i pomogła znaleźć przyczynę. Polecam Każdemu . Nigdy nie spotkałam tak sympatycznego lekarza a wielu juz odwiedziłam.

 

fantastyczna kobieta, zawsze uśmiechnięta i pełna zaraźliwej energii! udzieliła mi wszystkich niezbędnych informacji o stanie mojego zdrowia, dbała o mnie podczas pobytu w szpitalu i ze wszystkich sił doprowadzała wszystkie sprawy do końca mimo wszelkich trudności jakie napotkałyśmy. Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem tak walczącym o dobro pacjenta ! Jeszcze raz gorąco dziękuje za diagnozę i pokierowanie mnie w dalszym leczeniu.

 

Prawdziwy lekarz z powołania:) Nie mówiąc już o tym, że Pani doktor powitała mnie czekającą na korytarzu z szerokim uśmiechem:) Aż mi się lepiej zrobiło:) Później było jeszcze lepiej bo Pani doktor cierpliwie i z pasją wszystko mi tłumaczyła, co może mi dolegać. Mało tego miałam masę pytań, których dotąd nie zadawałam będąc u lekarza specjalisty – wymusiły to moje dolegliwości a bezpośredniość pani doktor tylko mi to ułatwiła:) Pani doktor z pasją i uśmiechem na twarzy odpowiedziała mi na wszystkie:) Cóż, powiedzieć, lekarz jakich mało dzisiaj-uśmiechnięta, sympatyczna i umiejąca rozładować atmosferę (jeśli ktoś przychodzi przygnębiony na wizytę) a także mająca ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli. Pani doktor, tak jak powiedziałam wezmę się za siebie i serdecznie dziękuję za wspaniałą wizytę i zalecenia szczegółowo wypisane na sprawozdaniu z wizyty:) Z tym akurat spotykam się po raz pierwszy dlatego zrobiło to na mnie ogromne wrażenie:) Jeśli potrzebujecie dobrego internisty albo nefrologa (jak w moim przypadku) idźcie do doktor Serwackiej!!! Pani doktor pomogła mi znaleźć rozwiązanie także innych problemów poza nerkami. Dziękuję z całego serca, jeśli sytuacja będzie tego wymagać, na pewno Panią jeszcze odwiedzę a na pewno polecać znajomym i rodzinie:) Kasia

 

Znakomite podejście do pacjenta! Moj 86 letni ojciec, chory na Alzheimera, który cudem dał się namówić na wizytę lekarską był zachwycony i oczarowany. Widziałam jak „zdrowieje” :). Dziekuję Pani za piękną wizytę i diagnozę.

 

Wspaniały lekarz, profesjonalistka. Rzeczowa sympatyczna, z empatią, życzliwym podejściem i zaangażowaniem w problemy pacjenta. Godna polecenia.

 

Wszystkie pozytywne oceny poniżej nie są dziełem przypadku. Pani doktor jest niezwykle miłą, ciepłą i empatyczną osobą. Z przyjemnością odpowiada na wszelkie pytania, nie lekceważy pacjenta i podchodzi do jego problemu poważnie i profesjonalnie. Wcześniej odwiedziłem kilku nefrologów, którzy odsyłali mnie do reumatologów, ortopedów, pomimo że nie miałem najmniejszych wątpliwości, iż moje dolegliwości bólowe mają podłoże nefrologiczne. Sam fakt, że Pani doktor przeznacza 30 minut na każdego pacjenta i jeśli zajdzie taka potrzeba, czas ten jeszcze przedłuża bez patrzenia na zegarek, świadczy o świetnym podejściu i profesjonalizmie. Niestety są to cechy coraz rzadziej spotykane u innych lekarzy… Szczerze polecam i ogromnie żałuję, że nie trafiłem do Pani doktor wcześniej – zaoszczędziłbym masę pieniędzy, czasu i zdrowia.

 

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor to przesympatyczna osoba. Bardzo dokładnie opowiedziała mi o tym co mi jest i co może mnie czekać w dalszym leczeniu.

 

Bardzo dobry. Kompetentna, cierpliwa, bardzo życzliwa. Nie stara się dominować nad pacjentem, ale tłumaczy swoją koncepcję leczenia. Poza tym, bardzo wiele wdzięku.

 

Fantastyczny lekarz. Z powołania. Fachowa, z poczuciem humoru, dbająca o szczegóły. Wyjątkowo kompetentny lekarz, przy którym najbardziej schorowany człowiek czuje się bezpiecznie.
Może głupio to zabrzmi, ale przy takim lekarzu żadna choroba nie jest straszna… Dziękuję za pomoc Pani doktor.

 

Polecam Panią Agnieszkę jako bardzo kompetentnego specjalistę. Jest bardzo pomocna w awaryjnych sytuacjach. Posiada bardzo rozległą wiedzę, która dzieli się z pacjentami.

 

Bardzo dobry, konkretny lekarz. Podczas wizyty rozmawia z pacjentem i szczegółowo wszystko objaśnia. Jest miła i troskliwa. Lekarz godny polecenia.

 

Wspaniała Pani doktor. Nikt tak nie wytłumaczy stanu zdrowia pacjenta. Jestem ogromnie wdzięczna i cieszę się że znalazłam w internecie na tej stronie opinię na podstawie których zamówiłam wizytę z chorym synem. Troska którą Pani doktor okazała jest bezcenna. Bardzo dziękujemy. Mimo ciężkiej choroby syna mam nadzieję że troskliwa Pani doktor pomoże uleczyć jego schorzenie. Ta nadzieja jest bardzo ważna.

 

Leczę się od powstania mojej choroby tzn. dializy, przeszczep i dalsze leczenie. Bardzo zabiegana, ale zawsze pełna zainteresowania i zaangażowania. Cierpliwie wyjaśnia i tłumaczy, odpowiadała na każde pytanie dotyczące choroby, bez problemu zleca wszystkie konieczne badania, dobrze prowadzi diagnostykę. Ma indywidualne podejście do pacjenta, co przy wieloletnim leczeniu ma duże znaczenie.
Lekarz godny polecenia.

 

Świetna lekarka. Wszystko dokładnie tłumaczy, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Jest bardzo dokładna. Jestem po przeszczepie nerki i trzustki (prowadziła mnie przez proces kwalifikacji do przeszczepu) i przy jej pomocy i kierownictwu wszystkie badania odbyły się bardzo szybko, sprawnie, bez żadnych opóźnień. Z czystym sumieniem polecam.

 

Zdecydowanie polecam Panią Doktor Agnieszkę. Jestem osobą po przeszczepie a tym samym jej pacjentką od 10 lat. Pani Agnieszka ma istotny wpływ na jakość mojego życia. Jest bardzo kompetentną i doświadczoną specjalistką. Wnikliwie analizuje wyniki badań, uważnie słucha, szczera, rozmowna, zawsze uśmiechnięta. Nie trzeba się o nic wypytywać, ponieważ sama o wszystkim powie, wytłumaczy. Sumiennie wykonuje swoją pracę. Bardzo się cieszę i jestem niezmiernie wdzięczna, że jestem pod jej opieką. Z czystym sumieniem polecam!

 

Bardzo solidna lekarka, omawia dokładnie wszystkie wykonane badania i tłumaczy pacjentowi ich wyniki. Rozważa razem z pacjentem hipotezy dotyczące źródeł obecnego problemu zdrowotnego. Miła, dobry kontakt z pacjentem. Daje zalecenia co do dalszego postępowania. Byłam bardzo zadowolona z wizyty u niej.
Elżbieta Petrajtis-O’Neill

 

Bardzo dobra lekarz, solidna i dokładna, dotrzymuje słowa, kompetentna, bardzo przyjemnie z nią współpracować a również być pacjentem, potrafi się z każdym porozumieć a nawet wysłuchać. Godna polecenia