Kontakt: +48 733 240 763     rejestracja@evimed.com.pl    •    czynne: pon - pt 9.00 - 20.00 sob nieczynne


Dr n. med. Magdalena Misiak-Gałązka

dermatolog-wenerolog

Przyjmuje: piątek (9.00-12.00)

Lekarz dermatolog-wenerolog z wieloletnim doświadczeniem.

Od kilkunastu lat związana z Katedrą i Kliniką Dermatologiczną Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie pracuje klinicznie i naukowo. Jest autorką licznych publikacji i doniesień kongresowych, prowadzi wykłady z zakresu dermatologii dla studentów i lekarzy. Corocznie bierze udział w kongresach, sympozjach i stażach w Polsce i zagranicą. Obecnie jest w trakcie szkolenia z dermatopatologii.

Współpracuje z lekarzami Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi Narodowego Instytutu Onkologii w Warszawie w zakresie długoterminowej opieki dermatologicznej pacjentów onkologicznych. Jest członkinią Rady ds. Oceny i Ewaluacji Programu Profilaktyki Nowotworów Skóry przy Ministerstwie Zdrowia.

Do szczególnych zainteresowań Pani doktor należą diagnostyka dermatoskopowa, wideodermatoskopowa oraz histopatologiczna chorób zapalnych i nowotworowych skóry i jej przydatków (włosy, paznokcie). Pani doktor ma duże doświadczenie w leczeniu zapalnych chorób skóry, takich jak trądzik, łuszczyca, choroby tkanki łącznej oraz fotodermatozy (choroby zaostrzane promieniowaniem słonecznym).

Pani doktor konsultuje dzieci i osoby dorosłe.