Kontakt: +48 733 240 763     rejestracja@evimed.com.pl    •    czynne: pon - pt 9.00 - 20.00 sob nieczynne


Dr n. med. Adam Gałązka

otolaryngolog, chirurg

Przyjmuje: środa (15.30-20.00)

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie, specjalista otolaryngolog, chirurg głowy i szyi. W 2015 roku obronił doktorat z zakresu drożności nosa. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej. Od lat związany z Kliniką Otolaryngologii WUM przy ulicy Stępińskiej oraz Oddziałem Chirurgicznym Kliniki Nowotworów Głowy i Szyi Centrum Onkologii w Warszawie. Konsultant laryngologiczny Oddziału Endokrynologii Warszawskiego Centrum Onkologii. Autor licznych prac naukowych oraz doniesień z zakresu laryngologii.

W ramach pracy koncentruje się na diagnostyce i leczeniu chirurgicznym nowotworów twarzy, górnych dróg oddechowych, jamy ustnej, języka, ślinianek, ucha, krtani oraz węzłów chłonnych szyi. Doświadczenie chirurgiczne obejmuje resekcje onkologiczne w pełnym zakresie onkologii głowy i szyi oraz chirurgię rekonstrukcyjną tej okolicy.

Szczególnym zainteresowaniem dr Gałązki są resekcje zmian rozrostowych w obrębie twarzy i szyi a w szczególności estetyczna rekonstrukcja powstałego ubytku, także w ‚problemowych’ okolicach takich jak powieki, nos, wargi czy uszy.